Cennik

Cena za jedną godzinę lekcyjną w grupie (50min) – 20zł.

Lekcja indywidualna (50min) – 60zł.

Zajęcia grupowe dla dorosłych odbywają się dwa razy w tygodniu po 75min. Miesięczny koszt to około 240zł. 

Grupy dzieci spotykają się dwa razy w tygodniu po 50min. Miesięczny koszt to około 160zł.

W przypadku gdy z kursu korzystają trzy osoby z jednej rodziny, trzecia osoba otrzymuje rabat 50%. 

Grupy liczą około 5-7 osób.

Sam decydujesz jak długo chcesz się uczyć – nie ma konieczności podpisywania umowy na cały rok szkolny.

Opłaty za lekcje można składać osobiście w siedzibie szkoły lub przelewać na konto.

nr konta: Santander 68 1090 2776 0000 0001 1736 0151

Dane do przelewu:
Przemysław Barszczewski
ul. Kalinowa 3
16-400 Suwałki

W Tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby uczącej się.